Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

03.11.2018
3.672
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

İzcioğlu nakliyat firması, siz değerli müşterilerine şehir içi taşımacılık hizmeti verdiği gibi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Yoğun iş temposu veya farklı durumlardan dolayı eşyaların taşınması konusunda yarım isteyebilirsiniz. Yardım sonrası eşyalarınız taşınırken eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi korkusu olabilir. Aklınız sürekli olarak bu nakliyat işinde olabilir. Bu da sizin günlük işlerinizi aksatmanıza sebep olacaktır. İzcioğlu nakliyat tüm bu soru işaretlerini aklınızdan silmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte, evinizden eşyaları alarak sorunsuz bir şekilde Türkiye’de istediğiniz ile ulaştırmaktadır. Taşımacılık işleminde eşyaların taşınacağı araçlar oldukça önemlidir. Bu önemin bilincinde olan firma yetkilileri, taşınacak eşyaları nakliyata uygun yeni araçlar ile yapmaktadır. Böylece herhangi bir sorun ile karşılaşma olasılığı çok az olmaktadır.

sehirler arasi evden eve nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat sürecinin planlı yürütülmesi çok önemlidir. Herhangi bir aksaklığın oluşması hem süreci yavaşlatır hem de farklı sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bunlar göz önünde bulundurularak sistemli bir şekilde hareket edilmektedir. Öncelikle, eşyaların şehir dışına taşınacağı düşünülerek eşyaların özenli bir şekilde paketlenmesi sağlanır. Bu paketleme sürecinde kırılması muhtemel olan malzemelerin paketlenmesi köpük yardımıyla desteklenmektedir. Böylece herhangi bir darbede kırılması önlenmiş olur. Paketleme sürecinin ardından eşya asansörü kullanılarak eşyalar direk nakliye aracının oraya indirilir. Nakliye aracına yükleme yapacak olan elemanlar bu alanda deneyimli oldukları için yükleme işlemini başarılı ve titiz bir şekilde gerçekleştirir. Şehirlerarası evden eve nakliyat, uzun yolculuk gerektireceği için araç içi güvenliğinin sağlanması çok önemlidir. Yolculuk sırasında ani hareketlerden dolayı araç içerisinde ki eşyalar düşebilir veya çarpabilir. Bunu önlemek için nakliye aracında ki eşyalar halat tipi iplerle sabitlenir. Ayrıca ek önlemler de alınarak yolculuk sırasında herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkmasına engel olunmuş olur. Ancak her türlü ihtimale karşı oluşacak zararların karşılanabilmesi için eşyalarınız sigortalanmaktadır. Böylece zarar gören bir eşyanız var ise, bunun maddi bedeli size ödenmektedir ve böylece ortaya çıkmış olan mağduriyetiniz resmi olarak giderilmiş olur. Sizde kaliteli hizmet almak istiyorsanız nakliyat firması ile iletişim kurabilirsiniz.

Şehirlerarası ev eşyası taşıma işlemlerinde ister parsiyel isterseniz de komple araç olacak şekilde hizmet alabilirsiniz. Şehirlerarası nakliye fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin. En uygun fiyata en iyi hizmet prensibi ile çalışan İzcioğlu Nakliyat ile sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşayın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: