Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Askılı Tekstil Taşımacılığı

03.11.2018
4.996
Askılı Tekstil Taşımacılığı

Nakliyat sektörü içerisinde birçok alan yer almaktadır. Bu alanlardan askılı tekstil taşımacılığı da önemli bir yere sahiptir. Günlük hayatta birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere, tekstil ürünleriniz askı yardımı ile taşınmaktadır. Bu sayede, eşyalarınız da herhangi bir kırışma ve bozulma söz konusu olmamaktadır. İzcioğlu nakliyat firması, bunun bilincinde olarak bünyesinde delikli dolaplar bulunan nakliye araçları barındırmaktadır. Bu araçlar sayesinde askılı tekstil taşımacılığı yapılmaktadır. Alanında profesyonel olan ekip sayesinde, her türlü eşyanız askılı olarak şehir içi veya şehir dışı taşınmaktadır. Taşıma işleminin hızlı olması ve zamanında teslim edilebilmesi adına planlı bir şekilde hareket edilmektedir. Uzun yıllardır bu işi yapan bir firma olmakla birlikte içerisinde eğitimli kişileri barındırması, bu işin ne kadar kaliteli yapıldığının en büyük göstergesidir. Sizler de eşyalarınızı kırışmadan, kaliteli bir şekilde profesyonel kişiler tarafından taşınmasını istiyorsanız İzcioğlu nakliyat firması ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

tekstil tasimaciligi

Askılı tekstil taşımacılığı, önemli tekstil malzemelerinin taşınması adına önemli bir hizmettir. Bu hizmetin gerektirdiği her türlü imkan sizlere sunulmaktadır. Nakliyat sırasında eşyalar da istenmeyen olumsuzluklar meydana gelebilir. Ortaya çıkan olumsuz durumlar karşısında sizlerin mağdur olmaması için eşyalarınız sigortalanmaktadır. Yapılan sigorta sayesinde zarar gören herhangi bir eşyanız varsa bu zarar firma tarafından karşılanmaktadır. Ancak, alanında deneyimli kişiler bu nakliyat işlemini gerçekleştireceği için, ortaya olumsuz durumların çıkma olasılığı oldukça zordur. Bunlara ek olarak, nakliyat araçlarında takip sistemi yer almaktadır. Bu sistem sayesinde sizler eşyalarınızın nerede olduğunu takip edebilir ve herhangi bir terslik halinde firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.
Askılı tekstil taşımacılığı işleminin yapıldığı araçların önemi oldukça fazladır. Eşyalar düzenli bir şekilde araç içerisinde yer alan dolaplara asılmaktadır. Ayrıca araç içerisinde yer alan havalandırma ve içerde yer alan dolapların delikli olması, kıyafetlerin havalanmasını sağlar ve zarar görmesini engeller. Bunun yanı sıra, yolculuk sırasında dolapların devrilme durumu söz konusu değildir. Araç içerisinde yer alan dolaplar da kıyafetler taşınacağı için dolap temizlikleri her taşıma öncesi özel temizlik ürünleri ile titiz bir şekilde temizlenmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: