Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

14.12.2018
2.106
Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un kalabalık ve önemli semtlerinden biri olan Üsküdar, günümüz de sürekli olarak göç almakta veya göç vermektedir. Bununla birlikte ev taşınmaları sıklıkla gerçekleşir. Ancak bu ev taşımalarında, taşınmayla karşı karşıya kalan kişiler kara kara düşünmektedirler. Bu düşünmelerinin en önemli sebebi, eşyaları taşıyacak yeterli donanımlarının olmaması ve eşya taşıma konusunda bilgi sahibi olmamalarıdır. Bununla birlikte eşya taşımaya bilinçsizce kalkıştıkları zaman eşyalarının zarar görme olasılığı da oldukça fazladır. Eğer eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız ve bu işi de nakliyat konusunda bilgi sahibi kişilere yaptırmak istiyorsanız Üsküdar evden eve nakliyat her daim sizlerin hizmetinizdedir. Nakliyat konusunda uzman kadrosu ve eşya taşımak için gerekli donanımları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Bizimle istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz ve eşyalarınızın kısa süre içerisinde yeni adresinize sorunsuz olarak taşınmasını sağlayabilirsiniz.

evden eve nakliye

Üsküdar evden eve nakliyat firmamız, sizlerin eşyalarını İstanbul içerisinde istediğiniz ilçeye rahatlıkla taşıyabilmektedir. Ayrıca İstanbul dışı herhangi bir yere de eşyalarınızı taşıyacak gerekli donanıma sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz. Bilindiği üzere, ev eşyaları büyük ve ağırdır. Bu tür eşyaların dar ve uzun merdivenlerden indirilmesi oldukça güçtür. Böyle bir yöntemin izlenmesi halinde çevreye rahatsızlık verme ve eşyaların zarar görme olasılığı oldukça yüksektir. İzcioğlu nakliyat firması olarak bu tür olumsuz durumların önüne geçmek adına sizlere asansörlü eşya taşıma hizmetini sağlamaktayız. Kullanmakta olduğumuz eşya asansörleri sayesinde yüksek katlı evlerinizden eşyalarınızı çevreye zarar vermeden kısa süre içerisinde aşağıya indirebilmekteyiz. İndirecek olduğumuz eşyaların boyutu veya ağırlığı eşya asansörü kullanımına engel değildir. Böylece eşyalar rahatlıkla aşağıya indirilerek nakliye aracına yüklenebilmektedir. Üsküdar evden eve nakliyat firmamız aynı işlemleri, eşyalarınızı yeni evinize çıkarırken de yapmaktadır. Eşyalar belirli bir sıraya göre eşya asansörüne yüklenir ve yeni evinizin balkonunda bulunan elemanlarımıza ulaştırılır. Orada ki elemanlarımız da eşyalarınızı evinize yerleştirerek sürecin sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlar. Görüldüğü üzere, firmamız da eğitimli kişilerin bulunması ve eşya taşımak için gerekli olan donanımların hepsinin bulunması, eşya taşıma işleminin sorunsuz ve kısa sürede sonlanmasını sağlamaktadır.

İzcioğlu Nakliyat müşterilerine değer veren kurumsal bir evden eve nakliyat firmasıdır. Siz de sorunsuz taşınmak istiyorsanız hemen arayın. Taşınmanız için en iyi hizmeti ve fiyatı beraber belirleyelim.

Üsküdar Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Üsküdar’da hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Üsküdar’da hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Üsküdar nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: