Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

12.12.2018
1.595
Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız sayesinde günümüz de ev taşımak artık çok kolay bir hal almıştır. Bu kolaylığın en önemli sebeplerinden biri, firma çalışanlarının eşya taşıma konusunda eğitimli ve deneyimli olmalarıdır. Her işte eğitim ve deneyim işi kolaylaştıran en önemli unsurların başında gelir. Ayrıca bu birikimler sürecin daha kısa sürede ve problemsiz bir şekilde gelişmesini sağlamaktadır. İzcioğlu nakliyat firması olarak bizler bu tür durumların bilincinde olduğumuzdan dolayı sizlere kaliteli hizmet vermeyi her zaman ön planda tutmaktayız. Özellikle son dönemler de artış gösteren farklı korsan nakliyat firmalarından dolayı mağdur olan kişiler zorluk yaşamaktadırlar. Bizler Ümraniye evden eve nakliyat olarak, sizlerin bu tür mağduriyetler yaşamamanız adına her daim sizlere hizmet sağlamaktayız. Ümraniye içerisinde veya farklı yerlere eşyalarınızı taşıtmak istediğiniz zaman 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bizimle iletişim kurduktan sonra anında harekete geçerek sürecin bir an önce sonlanmasını sağlayarak sizlerin yeni evinize yerleşmenizi amaçlamaktayız. Belirlediğimiz amaç doğrultusunda hareket ederek, öncelikli olarak taşınacak eşyaların tespiti ve incelemesini yapmaktayız. Bu inceleme sayesinde gerekli olan malzemelerin tedarik işlemi sağlanır ve sizlere sunacağımız fiyat teklifi belirlenir.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamızın sizlere sunmuş olduğu ücretsiz ekspertiz hizmetinin ardından yapılan belirlemeler neticesinde gerekli adımlar izlenmeye başlanır. Nakliyat sürecinde planlı hareket etmek her daim zamandan tasarruf sağlar ve herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılma olasılığını minimize eder. Eşyaların taşınması için gerekli malzemelerin hazır olması halinde süreç eşyaların paketlenmesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi ile başlamaktadır. Paketlenen ve taşımaya hazır olan eşyalar, balkon veya pencere kenarında hazır olarak bulunan eşya asansörüne belirli bir sıraya ve düzene göre yerleştirilir ve aşağıya kontrollü bir şekilde indirilmesi sağlanır. Aşağıya inen eşyalar, aşağıda yer alan nakliyat görevlileri tarafından nakliye aracına yerleştirilir. Bu yerleştirme yapılırken, yolculuk sırasında meydana gelebilecek sarsıntılar göz önünde bulundurulur ve bu sarsıntılar neticesinde eşyaların zarar görmemesi için eşyalar özel donanımla sayesinde araç içi sabitleme işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede sorunsuz nakliyat sağlanarak eşyalarınız sizlere teslim edilir.

Ümraniye Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Ümraniye’de hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ümraniye’de hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Ümraniye nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: