Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

ULUSLARARASI NAKLİYAT

Anasayfa » ULUSLARARASI NAKLİYAT
Uluslar Arası Ev Eşyası Taşıma

Uluslararası Nakliyat işlemi herkesin yapabileceği bir iş değildir. Günümüz de korsan olarak nakliyat işi yapan kişiler böyle bir işe kalkıştıkları zaman olumsuzluklar meydana gelmekte ve işi layıkıyla yapamamaktadır. Ayrıca, uluslararası ev eşyası taşıma sürecinde gümrük işlemleri de önemli bir durum olarak bilinmektedir. İzcioğlu nakliyat firması bu alanda uzun süredir hizmet verdikleri için işleyişin nasıl olacağı konusunda oldukça deneyimlidirler. Böylece eşyalarınız herhangi bir aksaklığa uğramadan seri bir şekilde yeni adresinize ulaştırılır.
Evden eve nakliyat sürecinde nakliye araçları kullanılmaktadır. Ancak günümüz de uluslararası taşımacılıkta nakliye araçlarının yanı sıra tır, gemi, tren gibi araçlar da tercih edilmektedir. Bunun seçimi sizlere bağlı olmakla birlikte eşyaların taşınacağı ülkeye de bağlıdır. En kaliteli ve en seri yöntem seçilerek ona uygun şekilde hareket edilmektedir. Uluslararası Nakliyat işlemi için öncelikle eşyalar uzun yolculuğa uygun şekilde paketlenir. Paketleme işleminin ardından eşyalar özenli bir şekilde nakliye aracına yüklenerek gümrüğe ulaştırılır. Gümrük öncesi gerekli tüm evraklar hazırlanır ve gümrükte herhangi bir aksamaya sebep olmaması sağlanır. Bu süreç zarfında doğabilecek olumsuzluklar karşısında mağduriyetlerin giderilmesi adına nakliyat firması ile sizin arasında karşılıklı sözleşme imzalanır. Bu sözleşme gereği hareket edilerek problemlerin oluşması önlenir. Ayrıca nakliyat sigortası da yapılarak eşyalarınız güvence altına alınır. Uluslararası Nakliyat, ilk bakıldığında zor olarak gözlemlense de sanıldığı kadar zor değildir. İşi profesyonel kişilere teslim etmeniz, sürecin ne kadar kolay olduğunu görebilmenizi sağlar. Bazı insanlar, uluslararası eşya taşınmasının mümkün olmadığını düşünerek yeni adreslerinde yeni eşyalar alarak maddi açıdan sıkıntılı duruma düşebilmektedirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için ve oldukça makul ücretler dahilin de ev eşyalarınızı dünyanın herhangi bir yerine taşıyabilirsiniz.
İzcioğlu nakliyat, uluslararası taşımacılık için sizlere uygun fiyatlar sunmaktadır. Size özel teklifi öğrenebilmek için iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü nakliyat fiyatının belirlenmesi için eşyaların hangi ülkeye taşınacağı ve eşya miktarı bilinmesi gerekir. Bu bilgiler neticesinde hareket edilerek ve size özel indirimler göz önünde bulundurularak en uygun teklif verilir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: