Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Tuzla Evden Eve Nakliyat

27.12.2018
1.648
Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla, İstanbul’da en çok taşınmanın olduğu ilçelerden biridir. Bu taşınma işlemlerinde, taşınma ile karşı karşıya kalan kişiler kara kara düşünmektedirler. Kara kara düşünmelerinin en büyük nedeni, eşyaların nasıl taşınacağı konusunda bilgi sahibi olmamaları ve yeterli donanıma sahip olamamalarıdır. Bizler de İzcioğlu nakliyat firması olarak bunun bilincinde olduğumuz için, sizlere Tuzla evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. Vermekte olduğumuz bu hizmet sayesinde, kara kara düşünmelerinize son vererek eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere taşınmasını sağlamaktayız. Bu süreç zarfında istenmeyen olumsuz durumlar ortaya çıkabilmektedir. Ortaya çıkan olumsuz durumlar neticesinde sizlerin mağdur olmasının önüne geçmek adına nakliyat sözleşmesi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz sözleşme neticesinde haklarınız güvence altına alınmaktadır. Ayrıca, taşınacak olan eşyaların sigortalanma işlemi de gerçekleştirilerek, nakliyat sırasında zarar gören eşyalarınızın zararının firma tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Bu süreç zarfında oluşacak her türlü olumsuz durumun sorumlusunun firmamız olduğunu belirtmek isteriz. Böylece gözünüz arkada kalmadan ve aklınız da herhangi bir soru işareti kalmadan eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

sehirici evden eve nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat firmamızın belirli bir çalışma politikası ve adımları bulunmaktadır. Bizler bu politikayı gözeterek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sistemli çalışmak her zaman bizlere zamandan tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Ayrıca oluşması muhtemel olumsuzlukların da önüne geçilmesini sağlar. Böylece hedeflediğimiz sorunsuz nakliyat sürecini başarılı olarak tamamlamaktayız. Tuzla evden eve nakliyat firmamızın ilk adımlarından biri, taşınacak eşyaların gruplandırılarak paketlenmesidir. Paketleme işlemi özel malzemeler ile gerçekleştirilmektedir. Paketlenen eşyalar, hazır olarak bekletilen eşya asansörüne yüklenir ve aşağıda bulunan eşyaların taşınacağı nakliye aracına indirilir. Aşağıda bulunan elemanlarımız, aşağıya inen eşyaları belirli bir plan çerçevesinde nakliye aracına yükler ve yüklenen eşyaların araç içi güvenliğini sağlarlar. Böylece yolculuk sırasında meydana gelen sarsıntılar da, araç içerisinde yer alan eşyalar herhangi bir zarar görmez ve ortaya herhangi bir olumsuz durum çıkmaz. Yeni adrese ulaşıldığı zaman, eşyalar eşya asansörüne yüklenerek yeni eve çıkarılması sağlanır. Eşyalar çıkarıldıktan sonra, paketlerinden çıkarılarak sizlere teslim edilmektedir. Tuzla evden eve nakliyat her daim kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetimiz ile alakalı detaylı bilgi için tıklayınız: Evden eve nakliyat

Tuzla Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Tuzla’da hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Tuzla’da hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Tuzla nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: