Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

13.12.2018
1.414
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

İzcioğlu nakliyat firmamız İstanbul’un her semtinde sizlere eşya taşıma konusunda hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden biri de Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetidir. İş değişikliği veya farklı sebepler, yeni bir eve taşınmanıza sebep olabilmektedir. Bu durum karşısında eminiz ki sizleri en çok düşündüren şey eşyaların taşınmasıdır. Ancak bizler sizlerin aklından bu düşünceyi silmekteyiz. Eşya taşıma konusunda deneyimli personelimiz ve eşya taşımayı kolaylaştıran gerekli donanımımız ile sizlere 7/24hizmet sağlamaktayız. Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Hemen bizimle kuracağınız iletişim sonrası bizlere eşyalarınızın bulunduğu adresi belirtmelisiniz. Ekspertiz konusunda uzman ekibimiz sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak, eşyaların yerinde incelenmesi sağlanmaktadır. Bu incelemenin ilk amacı, sizlere en uygun fiyat teklifinin sunulmasıdır. Bir diğer amaç ise, nasıl bir nakliye aracının gerektiğinin, kaç elemana ihtiyaç duyulduğunun ve eşya asansörüne gerek duyulup duyulmadığının belirlenmesidir. Bu belirlemelerin kapsamlı bir şekilde tamamlanmasının ardından süreci başlatmaktayız. Süreci başlatırken belirli bir plan belirlemeye özen göstermekteyiz ve eşyalarınızı taşırken bu plana sadık kalarak hareket etmekteyiz. Böylece eşyalarınızın zarar görmeden kısa süre içerisinde yeni adrese taşınmasını sağlamaktayız.

sultanbeyli nakliye

Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetini sizlere sadece İstanbul içerisinde vermemekteyiz. Sultanbeyli’de bulunan evinizden eşyalarınızı alarak Türkiye’nin her yerine taşıyabilmekteyiz. Bu taşıma işlemini rahatlıkla yapabilecek nakliye araçlarımız bulunduğu gibi, şehirler arası çalışabilecek personeli de bünyemizde bulundurmaktayız. Ayrıca, yeni adresiniz de eşya asansörüne ihtiyaç duyulması halinde eşya asansörü de eşyalarla birlikte yeni adresinize götürülmektedir. Böylece tam donanımlı olarak eşyalarınızı taşıdığımızı söylemek isteriz. Sizler de eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtmak istiyorsanız ve zamandan tasarruf sağlamak istiyorsanız Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Resmi ve sözleşmeli olarak verdiğimiz bu hizmetler de müşterilerimiz hiçbir zaman mağdur olmamaktadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki, eşyalarınızı taşıyan personelimiz eşyalarınızı taşırken kendi eşyalarıymış gibi taşımaktadır. Bu düşünce de hareket ettikleri için, eşyalara zarar gelmemesi adına ayrı bir uğraş verirler ve eşyaların zarar görmeden yeni evinize yerleştirilmesini sağlarlar. Günümüz de böyle bir hizmetten faydalanmak artık çok kolaydır. Sultanbeyli merkezli olan firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde nakliyat hizmetleri sunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat yazımızı okumayı unutmayın.

Sultanbeyli Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Sultanbeyli’de hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sultanbeyli’de hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Sultanbeyli nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: