Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

14.12.2018
1.303
Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Günlük hayatımızda farklı problemlerden dolayı ev değişikliği ile karşı karşıya kalabilmekteyiz. Bu ev değişiklikleri bazen aynı şehir içerisinde olabiliyorken, bazen de farklı şehirlere olabilmektedir. Bu süreç zarfında göze korkutucu gelen en önemli şey eşyaların taşınmasıdır. Eşyaların taşınmasının göze korkutucu gelmesinin en büyük nedeni, yeterli donanımın olmamasıdır. Özellikle de, üst katlar da oturanlar büyük ve ağır eşyaları merdivenlerden indirmekte oldukça zorlanacaklardır. Bu zorlanmayı ortadan kaldırmak için eşya asansörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Bizler Sancaktepe evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Vermekte olduğumuz bu hizmet sürecinde sizlerin herhangi bir şeye dokunmanıza gerek duyulmamaktadır. Eşya taşıma konusunda eğitimli ve deneyimli elemanlarımız, gerekli adımları izleyerek sorunsuz bir nakliyat süreci gerçekleştirmektedir. Böylece sizlere korkutucu gelen ve aklınızı kurcalayan problem kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. İzcioğlu nakliyat firmamızın bünyesinde yer alan ve eşya taşımaya uygun olan nakliye araçlarımızla, sizlerin eşyalarını Sancaktepe içerisine veya farklı ilçelere taşımaktayız.

nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetimizi sizlere resmi olarak vermekteyiz ve her iki tarafın haklarını gözeten bir sözleşme oluşturmaktayız.  Oluşturduğumuz sözleşme sayesinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasına şahit olacaksınız. Bu süreç zarfında sözleşmeye ek olarak eşyalarınızı da sigortalayarak, nakliyat sırasında zarar gören eşyalarınızın zararının firma tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Böylece sizlerin mağdur olmasının önüne geçerek sorunsuz nakliyatı sizlerin hizmetine sunmayı hedeflemekteyiz. Sancaktepe evden eve nakliyat firmamızın, büyüyerek bu zamanlara gelmesinin en büyük etkeni, bu iş politikasını izlememizdir. Son dönemler de sayısı hızla artan korsan nakliyat firmalarına eşyalarınızı teslim etmemeniniz şiddetle öneriyoruz. Çünkü eşyalarınızı teslim ettiğiniz zaman ortaya çıkabilecek zararları karşılayacak muhataplar bulamayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı, eşyalarınızı bu işi resmi olarak yapan profesyonel kişilere teslim etmelisiniz. Sancaktepe evden eve nakliyat firmamızla kuracağınız iletişim sonrası, verdiğiniz adrese gelerek eşyaların taşınma sürecini başlatmaktayız. Ürecin hem kısa sürmesi hem de sorunsuz gerçekleşmesi için deneyimli ekibimiz belirli bir planlama yaparak o plan doğrultusunda işleyişi sürdürmektedir. Planlı çalışmak her zaman insanlara fayda sağlar ve ortaya çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçer.

Evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın. Sizin için en iyi hizmeti ve fiyatı beraber belirleyelim.

Sancaktepe Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Sancaktepe’de hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sancaktepe’de hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Sancaktepe nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: