Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Piyano Taşımacılığı

18.11.2018
4.129
Piyano Taşımacılığı

Günlük hayatımızda çoğu kez eşya taşımak veya taşıtmak zorunda kalabilmekteyiz. Bazen bu eşyaları kendimiz taşıyabilirken bazen de yardıma ihtiyaç duyabilmekteyiz. Bu yardımı da işi bilen profesyonel kişilerden almak, taşınması gereken eşyaların sorunsuz olarak yeni yerine taşınmasını sağlayacaktır. Bunun bilincinde olarak hareket edildiği zaman herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadan içiniz rahat bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmiş olacaksınız. Özellikle ağır ve maddi değeri yüksek eşyaların taşınması çok önemlidir. Çünkü herhangi bir darbe veya yanlış harekette eşyanın zarar görme riski oldukça yüksektir. Bu nedenden dolayı, bu taşıma işlerini işi bilen kişilere teslim etmek gerekir.

İzcioğlu nakliyat firması olarak sizlere piyano taşımacılığı hizmeti de verdiğimizi belirtmek isteriz. Bizlere istediğiniz zaman mail veya telefon aracılığıyla ulaşarak piyanolarınızı profesyonelce taşıtabilirsiniz. Bizlerle kurmuş olduğunuz irtibat sonrası sizlere ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetle birlikte piyanonun boyutuna göre nakliye aracı belirlemekteyiz. Ayrıca piyanonun bazı parçalarının sökülmesi gerekli olduğu takdirde bu konuda profesyonel kişileri yönlendirmekteyiz. Tüm bunlarla birlikte piyanoların taşınacağı mesafe göz önüne alınarak sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz teklifin sizin tarafınızdan kabul görmesi halinde karşılıklı nakliyat sözleşmesi imzalayarak bu süreci resmiyete dökmekteyiz. Bununla birlikte, nakliyat sırasında taşınmakta olan eşyalara zarar gelmesi halinde mağduriyetinizi gidermek adına taşınacak olan eşyalarınızı sigortalamaktayız. Böylece herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılması halinde zararınız karşılanarak mağduriyetinizi ortadan kaldırmaktayız.

Piyano taşımacılığı sürecinde ekibimiz planlı hareket etmektedir. Planlı hareketin ilk adımı piyanonun sökülmesi gerektiğinde sökme işlemini bilinçli olarak yapmaktır. Yapılan işlem sonrası piyano özel paketleme malzemeleri ile paketlenerek çevreden gelebilecek olumsuzluklara karşı güvence altına alınır. Bazı piyanolar ve parçalarının ağır olması halinde bir parçayı taşıyan eleman sayısı artırılır ve güvenli olarak nakliye aracına yönlendirilir. Ancak, taşınacak olan piyanonun üst katlarda yer alması durumunda eşya asansörüne ihtiyaç duyulmakta ve bu ihtiyaç dahilinde eşya asansörü hazır hale getirilerek taşıma işlemi daha kolay hale getirilir. Ayrıca, bu nakliyat işleminde çevreye rahatsızlık verme olasılığı minimuma indirilerek zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: