Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Pendik Evden Eve Nakliyat

27.12.2018
2.302
Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Teknoloji, hayatımızın her alanında bizlere yenilikler katarak yaptığımız işleri kolaylaştırmaktadır. Bizler de Pendik evden eve nakliyat firması olarak bu yeniliklerden faydalanıp, eşya taşıma süreçlerinde kullanmaktayız. Özellikle de eşya taşıma asansörü bizlere büyük kolaylık sağlamakta ve eşyalarınızı kısa sürede taşımamıza neden olmaktadır. Bunun yanı sıra, eşyaların taşınmasında kullandığımız nakliye araçları da oldukça donanımlıdır ve eşyaların zarar görmeden yeni adresine taşınmasını sağlamaktadır. Sizler de bu özelliklerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek süreci başlatabilirsiniz.

ambalajlama ve paketleme

Pendik evden eve nakliyat, her daim sizlerin çıkarlarını gözetmektedir. İzcioğlu nakliyat firmamızın kurulduğu zamandan günümüze büyüyerek gelmesinde ki en büyük pay sizlerden almış olduğumuz olumlu dönüşlerdir. Bizler nakliyat sürecinin her adımında planlı hareket etmekteyiz. Bu saye de, eşyaların taşınması sırasında olumsuz durumların önüne geçerek sürecin kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasında ki en önemli pay, Pendik evden eve nakliyat elemanlarımıza aittir. Bu kişiler, öncelikli olarak eşya taşıma konusunda eğitim almaktadırlar. Buna ek olarak, uzun süredir bu iş içerisinde yer alan kişiler ekipte yer alması, ekibin deneyimlerinden faydalanarak eşyaları taşımasını sağlamaktadır.

asansorlu nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz nakliyat garantisi vermekteyiz. Bu garantiyi de yapmış olduğumuz sözleşme ve sigortalama işlemi ile resmileştirerek aklınız da soru işareti kalmasının önüne geçmiş olmaktayız. Yoğun iş temponuzdan dolayı, bir de bu süreci düşünmek istemezsiniz. Bu nedenden dolayı eşyalarınızı bizlere teslim ederek sürecin kısa sürede problemsiz tamamlanmasını görebilirsiniz. Ekibimiz öncelikli olarak eşyalarınızı özel malzemelerle paketlemektedir. Paketleme işleminin ardından eşyalar belirli bir sıraya göre, balkon yanında hazır bulunan eşya asansörüne yüklenmektedir. Yüklenen eşyalar dikkatli bir şekilde aşağıya indirilerek nakliye aracına yüklenmesi sağlanır. Ayrıca, nakliye aracına yüklenen eşyalar yolculuk sırasında zarar görmemesi için özel ekipmanlar sayesinde sabitlenmekte ve koruma altına alınmaktadır. Bu sayede eşyalar, yolculuk sırasında meydana gelebilecek sarsıntılardan etkilenmeyecektir. Pendik evden eve nakliyat firması olarak, eşyaların taşınma sürecinin her adımını dikkatli bir şekilde inceleyerek gerçekleştirmekteyiz. Böylece oluşması muhtemel sorunların önüne geçmiş olmaktayız.

Hizmet verdiğimiz diğer ilçeler için tıklayınız: İstanbul evden eve nakliyat

Pendik Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Pendik’te hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Pendik’te hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Pendik nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: