Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Pandemi Döneminde İndirimli Nakliyat Tarifeleri

26.01.2021
931
Pandemi Döneminde İndirimli Nakliyat Tarifeleri

Dünya’nın tamamını etkileyen COVID-19 salgını nedeniyle ülkemizde de ne yazık ki bir çok can kaybı yaşandı. Çok sayıda iş yeri ve esnafımız faaliyetlerine ara verdi ya da tamamen işlerini tamamen kapatmak zorunda kaldı. Bu zor dönemde insanlarımızın birbirlerine el uzatıp yardım ettiklerine çok defa şahit olduk. İzcioğlu Nakliyat olarak bu zor dönemde taşınmak zorunda kalan müşterilerimiz için fiyatlarımızda indirim uygulamaya karar verdik.

Firmamız İstanbul ve Kocaeli şehirlerinde sürdürdüğü şehir içi evden eve nakliyat hizmetinde 01.06.2021 tarihine kadar %10 oranında indirimli fiyatlar sunacaktır.

Türkiye geneli sunmuş olduğumuz şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde ise 01.06.2021 tarihine kadar %15 oranında indirimli fiyatlar sunulacaktır.

Belirtilen indirim oranları ofis taşımacılığı hizmetimiz için de geçerlidir.

Müşterilerimizin indirimlerden yararlanmak için herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. 01.06.2021 tarihine kadar tüm müşterilerimize indirimli fiyatlar sunulacaktır.

Diliyoruz ki tüm Dünya’nın içinde bulunduğu bu pandemi döneminden bir an önce kurtulur ve insanlık olarak normale döneriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: