Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Maltepe Evden Eve Nakliyat

22.12.2018
1.922
Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İzcioğlu nakliyat firmamız, İstanbul’un farklı ilçelerinde sizlere nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetin sunulduğu ilçelerden biri de Maltepe’dir. Maltepe’de bulunan evinizde ki eşyalarınızı yeni bir adrese taşımak istiyorsanız ve bu taşıma işlemi için yeterli zamanınız yoksa işi bilen kişilere teslim etmelisiniz. Maltepe evden eve nakliyat firması olarak alanında uzman ekibimiz ile birlikte her daim hizmetinizdeyiz. Farklı yollarla bizimle kuracağınız iletişim neticesinde eşyaların taşınması sürecini otomatik olarak başlatmış olacaksınız. Bu süreç zarfında içiniz rahat olacağından ve mağdur olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunun güvenilirliğini sizlere iki önemli unsurla sağlamaktayız. Bunlardan birincisi sizinle yapacağımız nakliyat sözleşmesidir. Yapacak olduğumuz bu sözleşme içerisinde her iki tarafın hakları yer almakta ve bu süreçte nasıl bir yol izlenmesi gerektiği belirtilmektedir. Bu süreç zarfında eşyalarınızın zarar görme riski de göz önünde bulundurularak ikinci unsur olarak, eşyaların sigortalanması işlemi gerçekleştirilir. Maltepe evden eve nakliyat olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu iki önemli unsur sayesinde içinizin rahat olacağından eminiz. Ayrıca, nakliyat işleminin başından sonuna kadar sizin menfaatleriniz doğrultusunda hareket edeceğimizden emin olabilirsiniz.

nakliyat ambalaj

Günlük yaşantıda gelişen teknolojiye, nakliyat sektöründe ayak uydurarak donanımımıza yeni ekipmanlar eklemekteyiz. Eklemiş olduğumuz bu ekipmanlar sayesinde Maltepe evden eve nakliyat süreci daha kısa sürmekte ve bununla birlikte eşyaların zarar görme olasılığı minimuma indirilmektedir. Sizler de bunları göz önünde bulundurarak eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. İzcioğlu nakliyat firması olarak, taşınması gereken eşyalarınızı ilk olarak paketlemekteyiz. Ayrıca, sökülmesi veya parçalara ayrılması gereken eşyalarınız olması halinde marangoz desteği alarak bu işlemleri profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Böylece eşyalar zarar görmez ve paketleme işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilerek, eşyalar taşınmaya hazır hale getirilir. Hazır olarak bulunan eşyalar, donanımlı eşya asansörüne yüklenerek zarar görmeden nakliye aracına yüklenmesi sağlanır. Bu süreç zarfında planlı hareket etmeye özen gösteren elemanlarımız, oluşması muhtemel olumsuz durumlarında önüne geçmektedir. Böylece eşyalarınızı eski evinizden yeni evinize kısa sürede ve zarar vermeden taşımış olmaktadırlar. Ayrıca, Maltepe evden eve nakliyat elemanlarımızın, sizin eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi taşıdıklarını da belirtmemiz gerekmektedir.

Maltepe Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Maltepe’de hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Maltepe’de hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Maltepe nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: