Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Kartal Evden Eve Nakliyat

19.12.2018
1.681
Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat denildiği zaman, çoğu insanın aklına ev eşyalarının taşınması gelmektedir. Aynen sizlerin aklına geldiği şekilde, İzcioğlu nakliyat firması olarak uzun yıllardır İstanbul’un Kartal ilçesinde sizlere nakliyat hizmeti sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne gelmemiz de en etkili olan şey, sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşlerdir. Almış olduğumuz bu olumlu geri dönüşleri, sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmete bağlamaktayız. Bununla birlikte, teknolojik yenilikleri takip ederek her geçen gün bünyemize yeni ekipmanlar katmaktayız ve katmış olduğumuz ekipmanlarla sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Sizler de Kartal ilçesinde yaşıyorsanız ve eşyalarınızı yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşıtmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Kartal evden eve nakliyat firması olarak, bizimle iletişim kurduğunuz anda harekete geçerek kısa süre içerisinde eşyalarınızı sorunsuz olarak taşımayı hedeflemekteyiz.

nakliyat

Kartal evden eve nakliyat hizmetini belirli aşamaları bulunmaktadır. Bizler, her nakliyat sürecinde bu aşamaları izleyerek hareket etmekteyiz ve bu sayede sizlere kısa sürede kaliteli hizmet vermeyi sağlamaktayız. Nakliyat sürecinin aşamalarından ilki, eşyaların yerinde incelenmesidir. Yapılan bu inceleme ile birlikte gerekli eleman sayısı, gerekli olan donanımlar ve nasıl bir nakliyat aracının gerekli olduğu belirlenmektedir. Bu belirlemeler yapıldıktan sonra süreci başlatmaktayız. İlk olarak, nakliyat konusunda deneyimli olan elemanlarımız eşyalarınızı gruplandırarak paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Paketleme işlemi yapılırken, kırılması muhtemel olan eşyalar özel olarak paketlenmekte ve paketleme işlemini ardından üzerine kırılabilir işareti koymaktayız. Bu sayede, kolileri taşıyacak olan elemanlarımız bu kolileri taşırken daha fazla dikkat etmekte ve koli içerisinde yer alan eşyaların kırılmadan taşınmasını sağlamaktadır. Kartal evden eve nakliyat ekibimizin taşıyacağı eşyaların bulunduğu ev üst katlar da yer alması halinde eşya asansöründen faydalanmaktayız. Böylece eşyalar daha kısa sürede nakliye aracına yüklenmekte ve eşyaların dar merdivenlerden taşınmasının önüne geçilmektedir. Bu sayede, komşulara da rahatsızlık verilmemiş olmaktadır. Aynı yöntemler yeni adresinizde de gerçekleştirilerek eşyaların yeni eve sorunsuz ve çevreye rahatsızlık vermeden taşınması sağlanmaktadır. Kartal evden eve nakliyat firmamız her daim sizin yanınızda ve sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kartal Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Kartal’da hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kartal’da hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Kartal nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: