Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

14.12.2018
1.290
Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Bu kalabalıkla birlikte sıklıkla ev değiştirme durumlara ortaya çıkmaktadır. Ev değişikliklerinde, ev değiştiren kişileri en çok düşündüren durum eşyaların taşınmasıdır. Hele ki yüksek katlar da oturuluyorsa eşyaların taşınması göze oldukça korkutucu gelmektedir. Bunun sebebi yeterli donanımın olmaması ve eşya taşıma konusunda bilgi sahibi olunmamasıdır. Ancak Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Eşya taşıma alanında uzman ekibimiz ve eşyaların taşınması için gerekli donanımımız ile birlikte sizlere 7/24 hizmet sağlamaktayız. İzcioğlu nakliyat firması, uzun yıllardır bu sektör içerisinde yer almaktadır ve her geçen gün sizlere vermiş olduğu hizmetlerden dolayı gurur duymaktadır. Bunun en büyük nedeni, sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerdir. Aldığımız bu olumlu geri dönüşlerin sebebini, eşyalarınızı kendi eşyalarımızmış gibi taşımamıza bağlamaktayız.

evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat ekibimiz sayesinde kaliteyi tatmak istiyorsanız ve gözünüz arkada kalmadan eşyaları taşıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle kurmuş olduğunuz iletişim neticesinde, ilk olarak sizlere ekspertiz hizmetini sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde eşyaların analizini yaparak gerekli donanımın hazır hale getirilmesini sağlamaktayız. Ayrıca eşyaların paketlenmesi gerektiği için, yeterli paketleme malzemesinin teminini gerçekleştirmekteyiz. Son olarak, ekspertiz elemanlarımız yapmış oldukları incelemeler neticesinde sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Almış olduğunuz teklifi kabul etmeniz halinde sizinle eşyaların taşınması için sözleşme yapmaktayız ve bu sözleşme neticesinde mağdur olma durumunuz ortadan kalkmaktadır. Yapılan sözleşme işe birlikte, eşyaların taşınma sürecinde oluşan her türlü zarar firma tarafından karşılanmaktadır. Bu sebepten dolayı içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı Kadıköy evden eve nakliyat firmasına teslim edebilirsiniz. Ekibimiz öncelikle işe, eşyaların paketlenmesi ile başlamaktadır. Paketlenen eşyalar sistemli bir şekilde ve eşya asansörünün yardımıyla nakliyat aracına yüklenmektedir. Yükleme sırasında ve sonrasında eşyaların araç içi güvenliği sağlanmaktadır. Alınan bu güvenlik önlemi sayesinde, yolculuk sırasında meydana gelen sarsılmalarda eşyaların zarar görme riski minimum olmaktadır. Bu sayede sağlıklı ve sorunsuz nakliyat süreci gerçekleştirilerek, eşyalarınızı eski adresinizden yeni adresinize taşımış olmaktayız.

İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet firmamız hakkında daha fazla bilgi almak için İstanbul evden eve nakliyat yazımızı okuyabilirsiniz.

Kadıköy Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Kadıköy’de hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kadıköy’de hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Kadıköy nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: