Abdurrahmangazi Mh. Kemaliye Sk. No:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

İzmit Evden Eve Nakliyat

19.01.2020
1.780
İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit evden eve nakliyat, İzcioğlu Evden Eve Nakliyat olarak nakliye, taşımacılık, lojistik, kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde profesyonel personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli, sigortalı, güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarla şehirlerarası ve şehir içi ev eşyası, antika, piyano, ofis, fuar, film seti, parça yük ve eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz.

İzcioğlu Evden Eve Nakliyat, hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşınma vadediyor. Hizmetlerimiz İzmit’ten tüm Türkiye’ye tüm Türkiye’den İzmit’e yöneliktir.

İzmit evden eve nakliyat firmaları arasında öncü konumda bir şirket olan İzcioğlu Nakliyat her türlü güvenceyi sunmakta ve eşyalarınızı muhtemel kaza ve risklere karşı sigortalamaktadır.

İzmit evden eve nakliyat hizmetini verirken bazı avantajları da sunmaktayız. Öncelikli olarak sunmuş olduğumuz avantaj, sökülerek taşınması gereken eşyaların sökülmesi hizmetidir. Bu işlemi, alanında bilgili olan marangoz arkadaşlarımız yapmakta ve söküm sırasında eşyaya herhangi bir zarar vermemektedir. Bir diğer sağladığımız avantaj ise, asansörlü taşıma imkânıdır. Yüksek katlarda ki evinizden eşyalarınızı, nakliye asansörü sayesinde kısa sürede aşağıya indirerek taşımaktayız. Bunun yanı sıra, sizlere sunmuş olduğumuz en önemli imkân ise, taşınacak olan eşyalarınızı sigortalamamızdır. Yapılan sigortalama işlemi sayesinde, nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınız sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Böylece sizlerin mağdur olma gibi bir durum söz konusu olmamakta ve sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sizler de kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem İzmit evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçmektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: