Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Evden Eve Nakliyat

03.11.2018
4.334
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, günümüzde sıklıkla ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Farklı sebeplerden dolayı ev değişikliği yapabilmekteyiz. Bu sebep bazen yeni ev almakken, bazen de farklı bir eve kiraya çıkmaktır. Farklı bir eve geçerken, yeni eşyaların alınması çoğu kişi tarafından tercih edilmemektedir. Çoğunlukla bir önceki evde ki eşyalar yeni eve taşınmaktadır. Ancak bu eşyaların taşınma süreci büyük öneme sahiptir. Çünkü çoğu kez yanlış taşımalardan dolayı eşyalar zarar görmekte ve bunun gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bunun yanı sıra, yoğun iş temposundan dolayı çoğumuz eşyaları yeni eve taşımaya fırsat bulamamaktayız. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığı zaman yardım almak kaçınılmazdır.

nakliyat

İzcioğlu evden eve nakliyat firması, eşyaların taşınması hususunda profesyonel hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat konusunda tecrübeli elemanları ile sizlere profesyonel hizmet veren bu firma sayesinde eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz.

Evden eve nakliyat süreci planlı bir şekilde yürütülmektedir. Öncelikle İzcioğlu evden eve nakliyat firması, eşyaların bulunduğu eve profesyonel ekibini göndererek taşınacak eşyaların eşyaların incelenmesini sağlar. İncelenen eşyalar neticesinde nasıl bir nakliye aracının gerektiği tespit edilir. Bunun yanı sıra, eşyaların paketlenmesi için kullanılacak paketlerin adedi ve boyutlarını belirlerler. Bu belirlemeler neticesinde hareket edilerek gerekli malzemeler tedarik edilir. Evden eve nakliyat ekibi, öncelikle kırılabilecek eşyaları özenle paketleyerek üzerine not belirtirler. Sonrasında sökülecek olan eşyalar özenli bir şekilde sökülüp taşınmaya hazır hale getirilir. Ev yüksek katlarda ise, eşyaların taşınması için eşya asansörü kurulur. Kurulan eşya asansörü sayesinde ağır ve büyük eşyalar rahatlıkla aşağıya indirilerek nakliye aracına yüklenir. Kullanılan eşya asansörü sayesinde, eşyalar taşınırken apartmanda ki kişilere rahatsızlık verilmez ve eşyaların taşınma sırasında zarar görme olasılığı minimuma indirilir. Nakliye aracına yüklenen eşyalar, aynı düzen ve titizlikle yeni eve taşınarak sorunsuz teslimat gerçekleştirilir. Karşılıklı güven ve oluşacak olumsuz durumlar karşısında mağduriyetinizi gidermek için karşılıklı sözleşme yapılır. Ayrıca taşınan eşyalar sigortalanır ve taşıma sırasında herhangi bir zarar görmesi durumun da oluşan zarar nakliye firması tarafından karşılanarak mağduriyetiniz giderilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: