Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Dudullu Evden Eve Nakliyat

16.02.2019
1.965
Dudullu Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti bir çok açıdan dikkat ve tecrübe isteyen bir iştir. Taşınmak isteyen kişiler bu işlemi kendi çabaları ile yapmaya kalktıklarında hem çok zorlanmaktalar hem de eşyalar zarar görebilmekte. Bu nedenle taşınma işlemini profesyonel nakliyat firmalarına devretmek çok daha doğru bir seçenektir. İşlerini iyi ve dürüst yapan nakliyat firmaları taşınma işlemini çok kısa zamanda ve sorunsuz halletmektedir. Böylece taşınacak olan kişiler hiç bir zorluk yaşamadan çok kısa zamanda yeni evlerine taşınmış olurlar.

asansorlu-nakliyat

İstanbul içerisinde yapılan taşınma işlemleri iyi bir firma ile yapılırsa yarım günde bile bitirilebilir. Bu nedenle nakliyat firmasını seçerken çok dikkatli ve mantıklı seçimler yapmak doğru olacaktır. İzcioğlu Nakliyat olarak biz 30 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin hemen hemen hepsi bizden aldıkları hizmet sonrasında memnun kalmakta ve taşınacak olan tanıdıklarına bizi önermekte. Firma olarak amacımız tüm müşterilerimizin aldıkları hizmet sonrasında memnun kalarak bir sonraki taşınma işlemlerinde de bizi tercih etmeleridir.

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Merkezimiz Anadolu yakası olduğundan bu yakanın işçe ve semtlerinde daha fazla hizmet vermekteyiz. Anadolu yakasında bulunan Dudullu semtinde de sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz. Dudullu evden eve nakliyat hizmetimiz ile şehir içi taşınmalarda sizi ortalama 8 saat içerisinde yeni evinize taşıyoruz. Bu işlem boyunca sizin yapmanız gereken hiç bir şey yok. Tüm ambalaj, monte ve demonte işlemleri uzman personellerimiz tarafından yapılmakta. Eşyalarınız için temiz ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ve eşyaların zarar görmemeleri için tüm eşyalarınızı iyice ambalajlıyoruz. Dudullu evden eve nakliyat işleminde size sağladığımız bir diğer hizmet ise modüler asansör hizmetimizdir. Yüksek katlarda oturan ve binalarında asansör olmayan müşterilerimiz için modüler asansör ile taşıma yapıyoruz. Böylece eşyaların merdivenden taşınırken görebileceği zararların önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca modüler asansör hizmeti ile taşınma işlemi çok daha kısa sürede tamamlanmış oluyor. İzcioğlu nakliyat olarak taşınma süreci boyunca eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalı Dudullu evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: