Abdurrahmangazi Mh. Kemaliye Sk. No:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

19.12.2018
1.166
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız İstanbul’da, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir. Günümüz de İstanbul içerisinde yüzlerce nakliyat firması yer almaktadır. Bunlardan bazıları resmi olarak bu işi yapmaktayken bazıları ise korsan olarak yapmaktadır. Korsan olarak nakliyat hizmeti veren firmalara eşyalarını taşıtan kişilerin hiçbir yasal dayanağı bulunmamaktadır. Eşyaların taşınması sırasında herhangi bir sorun oluştuğu zaman ortaya büyük mağduriyetler çıkmaktadır. Anca İzcioğlu nakliyat firması olarak sizlere uzun süredir resmi ve profesyonel olarak nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde herhangi bir olumsuz durumla karşılaşma olasılığınız minimumdadır. Her türlü ihtimale karşı, olumsuz durumların ortaya çıkması durumunda sizlerin mağdur olmasının önüne geçmek adına resmi olarak sözleşme yapmaktayız. Bu sözleşme sayesinde Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak her iki tarafın da haklarını koruma altına almaktayız. Ayrıca eşyaların sigortalanması işlemini de gerçekleştirerek zarar gören eşyanız olması halinde zararınızı karşılamaktayız. Böylece mağdur olma durumunuz ortadan kalkmaktadır.

evden eve nakliyat

Yoğun iş temponuzdan dolayı, eşyalarınızı taşımaya vakit bulamayabilirsiniz. Bunun dışında, eşya taşıma konusunda bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Ayrıca eşyaların taşınması ve paketlenmesi için gerekli donanımınız bulunmayabilir. Bu tür durumlarla karşılaştığınız zaman ve eşyalarınızı alanında profesyonel kişilere taşıtmak istediğiniz zaman hemen devreye Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız girmektedir. Çekmeköy içerisinde yer alan eşyalarınızı, İstanbul içerisinde herhangi bir yere veya Türkiye’de ki herhangi bir yere rahatlıkla ve kısa süre içerisinde taşımaktayız. Ayrıca taşıma işlemlerini alanında eğitimli ve deneyimli elemanlarımız yapmaktadır. Edinmiş oldukları deneyim ve almış oldukları eğitim sayesinde nerede nasıl hareket edilmesi gerektiğini çok iyi bilen ekibimiz, süreci sorunsuz ve kısa sürede tamamlamaktadır. İzcioğlu nakliyat firmamızın sizlere vermiş olduğu Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti, eşyaların paketlenmesi ile başlayıp, eşyaların yeni adresin de paketlerinden çıkarılması ile son bulmaktadır. Bu süreç zarfında ihtiyaç duyulması halinde eşya asansörümüzün de kullanılabileceğini belirterek sürecin hızlanmasını sağlamaktayız. Sizler de böyle bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız ve eşyalarınızın güvenilir eller de taşınmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

İzcioğlu Nakliyat olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Detaylı bilgi için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

istanbul evden eve nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: