Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Beykoz Evden Eve Nakliyat

06.01.2019
1.795
Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz, İstanbul ilinin önemli ilçelerinden biridir. Ayrıca yıl içerisinde bu ilçeye taşınan veya bu ilçeden başka bir yere taşınan birçok kişi bulunmaktadır. Ancak bu taşınma işleminde her zaman kafa da soru işareti bulunmaktadır. Bu soru işareti de, taşınma sırasında evdeki eşyaların nasıl taşınacağıdır. Eşyaları taşımak için yeterli donanıma ve yeterli bilgiye sahip değilsek, bu süreç bizler için oldukça zor olacaktır. Bu sebepten dolayı sizlere Beykoz evden eve nakliyat firması olarak her daim hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve bilgili nakliyat elemanlarımız, kafanızda ki bu soru işaretini ortadan kaldırarak sizlere sorunsuz bir nakliyat süreci sunmaktadır. Eşyalarınızı kısa süre içerisinde yeni adrese taşımak istiyorsanız ve bu süreçte eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın her günü telefon, mail veya ofis ziyareti aracılığıyla bize ulaşabilmeniz mümkündür. Bize ulaşıp eşyalarınızın nerede olduğunu söylemeniz bizim ilk adımı atmamızı sağlayacaktır. Beykoz evden eve nakliyat firması olarak atacak olduğumuz ilk adım, sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmak olacaktır. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde, özel nakliyat ekibimiz eşyaların bulunduğu yerde bir takım incelemeler yapmaktadır. Yapılan bu incelemeler neticesinde ne düzeyde malzemeye ihtiyaç duyulduğu ve hangi boyutta nakliyat aracının gerekli olduğu belirlenir. Bu belirlemelerin yanı sıra, sizlere en uygun fiyat teklifi sunulur. Sunulan fiyat teklifinin sizler tarafından kabul görmesi halinde nakliyat sürecini resmen başlatmak adına karşılıklı nakliyat sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sözleşmenin içeriğinde her iki tarafın hakları da belirtilmektedir. Ayrıca, eşyaların taşınması sırasında eşyalara zarar gelme olasılığı göz önünde bulundurularak, taşınacak eşyalara nakliyat sigortası yapılır. Böylece her türlü ihtimale karşılık eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

sehir ici ev tasima

Beykoz evden eve nakliyat, uzun yıllardır bu sektör içerisinde varlığını sürdüren İzcioğlu nakliyat firmasının sizlere sunmuş olduğu bir hizmettir. Sunulan bu hizmet sayesinde kaliteli ve güvenilir nakliyatı görmüş olacaksınız. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde yer alan bir firma olmamızın birçok avantajı bulunmaktadır. Sürecin nasıl yürütüleceğini bilmemiz, deneyimli elemanların bünyemizde yer alması ve tam donanımlı nakliyat araçlarına sahip olmamız bu avantajların başında gelmektedir.

Beykoz Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Beykoz’da hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Beykoz’da hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyor.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Beykoz nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: