Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

11.12.2018
1.862
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir, İstanbul’un gelişmiş ilçelerinden biridir. Bu gelişme ile birlikte, insanlar bir yerden başka bir yere taşınma durumuyla karşı karşıya kalabilmektedir. Ancak taşınma sürecine ayıracak zamanın olmaması veya taşımayı yapacak ekipmana sahip olunmaması, çoğu kişiyi zor durumda bırakmaktadır. İzcioğlu nakliyat firması olarak sizlere Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde, eşyalarınızı eski evinizden alarak kısa süre içerisinde yeni adresinize taşımaktayız. Bu süreç zarfında sizler herhangi bir şeye dokunmayacaksınız ve çalışıyorsanız işinize devam edebileceksiniz. Nakliyat konusunda profesyonel ekibimiz ve teknolojiye uygun ekipmanlarımız sayesinde eşyalarınızı sorunsuz taşıyacağımızın garantisini vermekteyiz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istediğini de yapmanız gereken işlem bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Bizimle kuracağınız işlem neticesinde, ücretsiz ekspertiz ekibimiz eşyalarınızın bulunduğu yerde birtakım incelemeler yapmaktadır ve yapmış oldukları incelemeler neticesinde gerekli hazırlıklar yapılmaktadır. Ayrıca bu inceleme neticesinde sizlere en uygun fiyat teklifi sunulmakta ve bu teklifin sizler tarafından kabul görmesi halinde karşılıklı eşya taşıma sözleşmesi yapılmaktadır. Bu sözleşme sayesinde haklarınız korunmaktadır. Sözleşmeye ek olarak, nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görme riski göz önünde bulundurularak eşyalarınız sigortalanmaktadır. Böylece ortaya çıkabilecek olumsuz durumlar da, oluşan zarar yaptığımız sigorta sayesinde karşılanmaktadır ve mağduriyetiniz giderilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat ekibimiz, gerekli hazırlıkları gözden geçirdikten sonra nakliyat işine eşyalarınızı paketleyerek başlamaktadır. Kırılması muhtemel eşyalarınız ayrı bir özenle paketlenmekte ve üzerine işaret konularak içinde kırılması muhtemel eşya olduğu belirtilmektedir. Böylece eşyalarınızı taşırken daha dikkatli olunarak o eşyalara zarar gelme olasılığı minimuma indirilmektedir. Eşyaların taşınacağı ev üst katlar da yer alıyorsa, eşyaların zarar görmeden kısa süre içeriisnde taşınabilmesi için eşya asansörü kullanılmaktadır. Kullanılan bu asansör sayesinde hem çevreye rahatsızlık verilmemekte hem de zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Aynı şekilde yeni eviniz de üst katta yer alıyorsa eşya asansörü orada da kullanılmaktadır. Sizler de böyle bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız ve gözünüz arkada kalmadan içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Ataşehir Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın miktarı, evlerin bulunduğu kat yükseklikleri, evler arasındaki mesafe vb. kriterlere göre değişkendik göstermektedir. Firmamız Ataşehir’de hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ataşehir’de hem uygun fiyata hizmet veriyor hem de sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta olup sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Fiyat tablosu

Parça Eşya: 400-700 TL

1+1 Ev Eşyası: Ortalama 1250 TL

2+1 Ev Eşyası: Ortalama 1500 TL

3+1 Ev Eşyası: Ortalama 1900 TL

Fiyatlar eşya yoğunluğuna ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Ataşehir nakliye firmaları arasında İzcioğlu Nakliyat fiyatlarını her iki tarafın da mağdur olmayacağı şekilde  belirler. Evinizin taşınması için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız bizi arayın. Detayları öğrendikten sonra net fiyatımızı bildirelim.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: