Abdurrahmangazi Mh. Kamelya Sk. N:8 Sultanbeyli / İSTANBUL
tr

Ambalajlama ve Paketleme

03.11.2018
4.469
Ambalajlama ve Paketleme

Günlük hayatta çoğumuz farklı sebeplerle ev veya ofis değişikliği yapmaktayız. Bu değişiklikler neticesinde bulunduğumuz yerde ki eşyaların yeni adrese taşınması gerekmektedir. İş yoğunluğu veya farklı sebepler bu taşınma işlemini bizlerin yapmasına olanak sağlamamaktadır. Bu durum karşısında yapılması gereken şey, bu işi profesyonel kişilere teslim etmek olmalıdır. İzcioğlu nakliyat firması, ambalajlama ve paketleme işleminden başlayıp eşyaların yeni adresinde paketlerinden çıkarılması işlemine kadar ki tüm süreci yürütmektedir. Eşyaların taşınma işleminde ambalajlama ve paketleme işlemi büyük öneme sahiptir. Bu işlemler, eşyaların herhangi bir zarar almadan taşınabilmesi adına oldukça önem arz etmektedir.

Nakliyat ambalaj

Ambalajlama ve paketleme işlemi, profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır. Bu konuda alınan eğitimler ve uzun yılların vermiş olduğu deneyimler sayesinde işlemler gerçekleştirilir. Süreç öncesi firma tarafından eşyaların bulunduğu yere ekip gönderilir ve ne kadar ambalaja ihtiyaç duyulduğu tespit edilir. Tespit sonrası gerekli malzemeler tedarik edilerek sürece başlanır. Öncelikle kırılma olasılığı bulunan eşyaların özel köpüklü ambalajlarla sarılarak paketlere yerleştirilir. Ayrıca paket üzerine not düşülerek, taşıma sırasında bu paketlere ekstra dikkat edilmesi sağlanır. Bunun yanı sıra, eşyaların yeni adreste düzenli bir şekilde yerleştirilebilmesi sağlamak adına paketleme işlemi belirli bir düzen içerisinde yapılır. Bu düzen içerisinde eşyalar birbirine karıştırılmaz ve aynı tip eşyalar bir arada bulundurulur. Böylece sizler eşyalarınızı yeni evinizde zorluk yaşamadan yerlerine koyabilirsiniz.

nakliyat ambalaj

Ambalajlama ve paketleme işleminde kullanılan malzemeler kaliteli ürünlerdir ve eşyalarınızı her türlü olumsuzluğa karşı korumaktadır. Ayrıca, paketler içerisinde eşyalarınızın paketlerden dolayı herhangi bir sorun yaşaması da mümkün değildir. Ancak, İzcioğlu nakliyat firması her türlü meydana gelebilecek olumsuzluğu göz önünde bulundurarak sizlerin mağdur olmanıza izin vermemektedir. Mağduriyeti önlemek ve sizi güvence altına almak adına karşılıklı nakliyat ve ambalajlama sözleşmesi yapılmaktadır. Sözleşme içerisinde her türlü zararın firma tarafından karşılanacağı belirtilmektedir. Ayrıca eşyalar sigortalanarak, zarar gören eşyaların ödemesi şirket tarafından yapılır ve böylece herhangi bir olumsuzluk karşısında mağdur olmanızın önüne geçilir. Sizler de profesyonel kişilerden nakliyat ve paketleme konusunda yardım alırsanız herhangi bir sorun ile karşılaşmanız mümkün olmayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: